У Львові з місцевої психіатричної лікарні втік пацієнт, тепер він розгулює вулицями міста.

Про це у спільноті Варта-1 у соціальній мережі фейсбук написала львів'янка Оксана Довгань.

Так, стало відомо, що з Львівської Психіатричної лікарні втік пацієнт. Зазначається, що цей інцидент стався у неділю 28 червня.

За словами львів'янки на цей інцидент керівництво лікарні ніяк не реагує.

"Була написана заява на ім'я директора закладу, на яку він не відреагував ніяк. Будьте обережні. Вулицями Львова розгулює людина, яка утекла з психіатричної лікарні", - написала львів'янка.

Скріншот


Користувачі мережі неоднозначно відреагували на таке повідомлення львів'янки у коментарях.

"Напевно втік, щоб з голоду не вмерти!", "Ви думаєте він один ходить?Так половину лікарні розгулюються по Львові, яких повиписували", "Вулицями Львова багато неврівноважених розгулює", "Судячи з частини постів на фб, там була масова втеча", "Їх всіх повипускали, залишили 10 хворих решта на волі!", - такі коментарі залишили користувачі мережі під постом львів'янки.

Скріншот

Популярні новини зараз
Індексація по-новому: перерахунок пенсій може стати справедливішим Частину енергоблоків АЕС вивели на ремонт: що буде з графіками відключень Обмін євро за новими правилами: до яких обмежень слід готуватися українцям Діють на газ, тепло та воду: уряд визначився з тарифами на комуналку
Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Як повідомляв портал "Знай.uа" на Тернопільщині рятувальники шукають чоловіка і його мторний човен.

Також, "Знай.uа" писав, що у Києві поліція шукає худорлявого чоловіка.