Львів став другим містом Європи за економічним потенціалом, випередивши Київ, Харків та Одесу.

Про це повідомляє інформаційний портал zaxid.net.

Так, стало відомо, що економічне британське видання Emerging Europe внесло Львів до рейтингу міст, що розвиваються та мають найсприятливіші умови для підприємництва. Зазначається, що Львів посів друге місце після Тбілісі в категорії «Економічний потенціал».

вулиці Львова, скріншот із відео
вулиці Львова, скріншот із відео


Варто відзначити, що Львів став другим містом з економічним потенціалом та зростаючою ринковою економікою, обігнавши Київ і Харків, які разом із Кишиневом (Молдова) зайняли третю позицію. Дніпро отримав п’яте місце, Одеса – шосте.

У рейтингу Emerging Europe Awards 2020 оцінювали 75 міст у країнах Східної Європі, Кавказу, Балкан та Балтії. Переможців визначили 70 запрошених міжнародних експертів і радників з інвестицій. Фахівці оцінювали діяльність приватних і державних організацій, а також реалізовані проєкти та ініціативи.

Щорічні рейтинги Emerging Europe Awards складають вже втретє. Їхня мета – відзначити досягнення країн Європи, що розвиваються.

Нагадаємо, раніше У київській левобережки з'явиться свій "Хрещатик" - Кличко розкрив грандіозні плани

Як повідомляє портал «Знай.ua» Кияни масово плюють на карантин у метро, Кличко не витримав, - "Чекайте на вулиці!"

Популярні новини зараз
Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови Як схуднути за місяць на 5 кг без спорту? Прості поради, щоб зустріти Новий 2023 рік в ідеальній формі Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

Також «Знай.ua» писав, що Кияни випросили у Кличка повернути каштани на Хрещатик, але мер зробив хід не тим конем