На Львівщині, на ділянці державного кордону відділу «Рава-Руська», співробітники прикордонної служби затримали громадянина Польщі, який прямував до України. Про це розповіли у Держприкордонній службі нашої країни.

Зазначається, що чоловіка затримали 11-го червня. Затриманий громадянин сусідньої держави пояснив, що йшов до України на заробітки. При цьому із собою в чоловіка не було жодних документів. Його притягнуть до адміністративної відповідальності за незаконний перетин кордону та передадуть у руки польських правоохоронців.

Фото: ГУ НП
Фото: ГУ НП

Українці надзвичайно здивовані таким вчинком поляка.

«У нього компас зламався, він думав, що це Німеччина!», «Видно, він географію не вчив, намагався потрапити до Швейцарії, промахнувся і потрапив в Україну», «Десь в паралельній реальності...», «Це тільки початок, через рік, другий відбою не буде від європейців, ось транш отримали, тепер економіка рвоне, мама не горюй, дочекалися», - сміються наші співгромадяни.

Популярні новини зараз
Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників
Показати ще

«У поляка, напевно, проблеми з законом... І він чув, як в Україні закон дотримується, ось і рвонув у Сомалі, як варіант», «Тільки одне питання... Де він хотів працювати у нас?», - дивуються інші.

Скрін, Facebook

Нагадаємо, Знай писав, що Польща і Україна уклали договір, тепер заробітчанам буде легше.

Знай повідомляв, що блогер і заробітчанин розкритикував план Шмигаля по залученню заробітчан до роботи в Україні.

Нещодавно Знай передавав, що Польща та україна будуть працювати над спрощенням візового режиму для заробітчан.