Через епідемію коронавірусу випускники шкіл та вищих навчальних закладів цього року залишилися не лише без навчання, але й без традиційних випускних. У Львові розповіли, як вирішили завершити навчальний рік, щоб випускникам він таки запам’ятався. Про це повідомили в управлінні освіти Львівської міськради.

За словами очільниці управління освіти Зоряни Довганик, шкільне навчання цьогоріч вирішили завершити дистанційно. Традиційних «останніх дзвоників» не буде.

Замість цього кожен навчальний заклад вільний обирати власну форму проведення урочистостей – як флеш-моб, як онлайн-зустріч чи відеозвернення керівників школи до учнів.

У школах стверджують, що проводити випускні вечори не збираються, а чи святкуватимуть у кафе та ресторанах – то справа батьків учнів. Чи відбудуться заплановані в якості святкування поїздки учнів на спільні екскурсії – також не відомо, оскільки це залежить від темпів послаблення карантинних обмежень в області.

Нагадаємо, у Києві школяр засунув палець куди не треба, і добром це не скінчилося.

Популярні новини зараз
Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію Зняття готівки у ПриватБанку: як змінилися ліміти і скільки коштів клієнти можуть отримати
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа інтернет — розкіш для українських шкіл? Карантин оголив гірку правду.

Знай.uа писав, українські діти до школи не повернуться — у Міносвіти розбили всі надії батьків.