Головний медик Львова Володимир Зуб видав наказ про заборону надавати стоматологічну допомогу у стоматолічних поліклінках в 3 -ій і 5-ій. Ось такий наказ показали лікарі поліклінік у спільноті "Народна дія Львів" у Фейсбук.

Як виявилося, в умовах карантину можна позбавити населення двох районів Львова права на медичну стоматологічну допомогу, яка гарантована Конституцією!

"Пан Зуб не знає, що це диверсія?
Це посягання на життя і здоров'я чи не половини Львова!
Бо медичну домогу зобов'язані надавати лише у комунальних і державних закладах охорони здоров'я",- пишуть у повідомленні.

У стоматології їх залишилося тільки два заклади - 3 і 5 стоматологічні полікніки міста Львова. Інші вже перетворились на підприємства, в яких медичну допомогу надавати не зобов'язані.

Популярні новини зараз
Головне за 30 вересня: путін впав у марення, Зеленський подав заявку до НАТО, Каменських злила Ані Лорак, а Аліна Паш почула поклик У "Дизель-шоу" показали, як вразили українські дідусі: ледь човгає, а біжить за зброєю Індія і Китай поставили путіну ультиматум щодо України: "Він це інтерпретував по-своєму" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

До того ж,те що містян двох районів позбавили права на медичну допомогу, Зуб вчергове спричинює перевитрати бюджетних коштів. Оскільки обов'язку оплачувати роботу лікарям ніхто не знімав. І диверсія Зуба з невиплатою зарплати лікарям за попередні роки визнана судами незаконною.

"Втім уже є більше 200 рішень судів, які набули законної сили про те, що такі манси начальника управління охорони здоровя ЛМР Зуба є незаконними. І зарплату лікарям мають повернути за два роки!То зловживаючи надзвичайним станом Зуб вирішив нагнути ці дві поліклініки, ну бо занадто вміють боротися за свої права і права громади?"- пишуть у спільноті.

Стоматологи, іntalent.pro
Стоматологи, іntalent.pro

При цьому дії начальника управління охорони здоров'я ЛМР В. Зуба мають ознаки неприхованої диверсії проти держави і громади Львова, зокрема зі зумисним зловживанням владними повноваженнями:

  • позбавлення майже половини Львова права на стоматологічну допомогу в умовах надзвичайного стану - тобто посягання на життя і здоров'я великої кількості людей!
  • нераціональне використання бюджетних коштів - ніхто лікарів не звільняв і діяльність комунального медичного закладу припинити не може. Зарплату лікарям все одно заплатять рано чи пізно. Проте стоматологічної допомоги населенню так ніхто і не надасть через диверсію, здійснену Зубом!

Також у спільноті "Народна дія Львів" мають припущення, що можуть бути рейдерські захоплення поліклініки, які почнуть виганяти людей з роботи. Ну бо приміщення не терпиться продати. Як це зробили з великою кількістю медзакладів після їх "реорганізації".

"Ми лікарів вже попередили про таку можливість.
Просимо всіх свідомих допомогти лікарям і пацієнтам у захисті наших спільних прав на медичну допомогу!

П.С. Наступним наказом Зуба буде скасування статті Конституції про безоплатну медичну допомогу?
А шо там дріб'язкувати: хай наказом забороняє хворіти! Нема чого людям хворіти. Поки вони бабло рублять!"- підсумували сказане у спільноті.

Поліклініка
Поліклініка

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше В Україні злетять ціни на медпослуги, названо причини

Як повідомляє портал «Знай.uа» Тимошенко анонсувала законопроект про обов'язкове медичне страхування

Також «Знай.uа» писав, що Лікарі розповіли, чому вранці з рота погано пахне і що з цим робити