У четвер, 26 березня, у Львові очікується мінлива хмарність, яка, на щастя, не принесе з собою опадів. Таким прогнозом порадували на сайті Sinoptik.

Температура повітря в цей день підніметься найбільше-до 9 градусів тепла, а вночі опуститься до 5 градусів нижче нуля.

Найтеплішим цей день, 26 березня, у Львові в 1973 році, тоді все наслаждалось 19,5-градусним теплом. А найхолоднішим – в 1962 році, коли городяни замерзли в 8,2 градуса нижче нуля.

Наші предки в цей день, 26 березня, згадували про перенесення мощів святителя Никифора, патріарха Константинопольського. За народними прикметами тумани в цей день, 26 березня, передвіщали дощове, прохолодне літо. Вважалося, що варто уважніше придивитися до прильоту птахів: раннє повернення жайворонків віщувало раніше потепління, а зябликів – холодну і мерзлякувату погоду. Стежили за галкамі – якщо вони збираються в зграї і влаштовують перекличку – скоро потеплішає. Якщо тетерева на березах настовбурчилися – погода істотно зіпсується.

Якщо миші-полівки йдуть подалі від річки – найближчим часом рівень води в ній сильно підніметься. Швидко пливуть високо в небі білі хмари – до швидкого тепла. Якщо в березні сухо, а в травні – дощитиме, то літо порадує хорошим урожаєм зернових культур.

Популярні новини зараз

Під Львовом наркомани заманили в ліс і по-звірячому вбили пару підлітків, - "забили битами і підпалили"

"Секс був справжній" – Христина Асмус відверто розповіла про скандальний фільм

Улюблений смаколик дітей, який сподобається і дорослим — приготування лінивих вареників з сиру

В Києві дівчаток-підлітків застали за ганебним заняттям на вулиці, - "нудно на карантині"

Показати ще