Українські заробітчани, які під час спалаху епідемії через коронавірус повернулися додому, тепер просяться назад до Польщі.

Про це написав поляк Томаш Баарт, передає Вголос.

Під час загострення ситуації з коронавірусом переважна більшість українських заробітчан повернулися додому через паніку. Про те зараз вони знову піднімають чергову хвилю істерії та просяться назад до Польщі. Відзначимо, що на час карантину всі кордони перекриті.


Поляк припускає, що така різка зміна поглядів може бути пов'язана тим, що у Польщі хоча б є робота, тоді як в Україні на час карантину усе зачинено.

Нагадаємо, що попри пандемію коронавірусу львівські заробітчани все ж вирішили отримати візу на роботу за кордоном. У четвер, 19 березня центрі Львову зібралася маса людей для того щоб отримати візу. При цьому відзначимо, що людям абсолютно байдуже що наразі кордони закриті. При цьому люди стоячи в черзі не дотримуються правил дистанції щоб уникнути зараження коронавірусом.

Фото телеграм-каналу ҐЄЇ


Також відзначимо, що лише кілька людей у черзі скористалися медичними масками аби уникнути зараження.

Як повідомляв Знай.uа якщо ви думали, що в Україні карантин тільки на пару тижнів, то ви глибоко помиляєтеся.

Також Знай.uа писав, українці наплювали на всі правила і закони, набивали маршрутки, навіть якщо їх виштовхували силою.

Популярні новини зараз

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Андре Тан одягнув Катю Осадчу у вузькі сукні, від вагітного животика жодного сліду: "Спадщина предків"

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Показати ще

Нагадаємо, "Голодні ігри"в Україні доведеться скасувати. Державна митна служба повідомила, що не допустить голоду, а українців не залишать без продуктів.