У Львові у зв’язку із загрозою проникнення коронавірусу вирішили встановити станції з дезінфекції рук у всіх громадських місцях. Про це розповів мер міста Андрій Садовий у соцмережі, опублікувавши відповідне відеозвернення.

«В Україні не зафіксовано випадків зараження коронавірусом, але про стерильність забувати не варто. Встановлюємо такі станції гігієни рук у всіх адміністративних установах міста. Бережіть себе!», - наголосив Садовий, демонстративно вимивши руки.

Популярні новини зараз

Півень-зомбі, який "повстав з мертвих", перелякав свого власника

Мер просто перед камерою на засіданні мацав свою заступницю - "На те він і керівник, щоб руку водить"

Курс валют на 6 квітня змусить українців прозріти, долар і євро вже не будуть такими, як раніше

З 1 травня на паспорти українців чекають зміни: стосується кожного

Показати ще

«Черговий популізм по-львівськи», «Іванович, ліпше маршрутки вимий, то там сильний срач і бактерій можна нашкрябати у відро», «А як на рахунок шкіл? У нашій 22 немає води в туалетах і вся сантехніка в кошмарному стані», «Універи, школи... ні, не чув», «А у політехніці є таке?», - коментують допис мера львів’яни.

Нагадаємо, що у зв'язку з коронавірусом в Китаї, місцеві влади Гонконг прийняла рішення видати кожному жителеві на руки по $1280. Відомо, що для цього необхідно бути постійним повнолітнім жителем даного адміністративного району КНР.

Як повідомляв Знай. ua коронавірус завадив виробництва бюджетного iPhone SE2, Apple змінює терміни.

Також Знай.uа писав, що вже двоє українців госпіталізовані з підозрою на коронавірус.