У Львові у зв’язку із загрозою проникнення коронавірусу вирішили встановити станції з дезінфекції рук у всіх громадських місцях. Про це розповів мер міста Андрій Садовий у соцмережі, опублікувавши відповідне відеозвернення.

«В Україні не зафіксовано випадків зараження коронавірусом, але про стерильність забувати не варто. Встановлюємо такі станції гігієни рук у всіх адміністративних установах міста. Бережіть себе!», - наголосив Садовий, демонстративно вимивши руки.

Популярні новини зараз

Леонов з "Татусевих доньок" втратив маму: легенді театру було 85

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

«Черговий популізм по-львівськи», «Іванович, ліпше маршрутки вимий, то там сильний срач і бактерій можна нашкрябати у відро», «А як на рахунок шкіл? У нашій 22 немає води в туалетах і вся сантехніка в кошмарному стані», «Універи, школи... ні, не чув», «А у політехніці є таке?», - коментують допис мера львів’яни.

Нагадаємо, що у зв'язку з коронавірусом в Китаї, місцеві влади Гонконг прийняла рішення видати кожному жителеві на руки по $1280. Відомо, що для цього необхідно бути постійним повнолітнім жителем даного адміністративного району КНР.

Як повідомляв Знай. ua коронавірус завадив виробництва бюджетного iPhone SE2, Apple змінює терміни.

Також Знай.uа писав, що вже двоє українців госпіталізовані з підозрою на коронавірус.