Чоловік зґвалтував і убив півторарічну дитину своєї співмешканки. Моторошний Інцидент стався ще у 2013 році у селі Галичани Городоцького району.

Сьогодні, 26 лютого у Львівському апеляційному суді мало відбутись закрите судове слухання у справі ґвалтівника Амельянова, але суд перенесли, оскільки підсудний  захотів поміняти адвоката. Тому суд у справі Амельянова відбудеться вже 30 березня 2020 року о 10 годині ранку. 

Згідно  матеріалам справи, житель Донеччини, Амельянов Олександр Юрійович зґвалтував та убив півторарічну доньку своєї співмешканки. Інцидент стався ще у 2013 році у селі Галичани Городоцького району Львівської області. Обвинувачений неприродним шляхом зґвалтував дочку своєї співмешканки, якій було всього 19 місяців, до того ж вона  з народження хворіла на ДЦП. Внаслідок протиправних дій дитина померла від внутрішнього крововиливу.

Звинуваченого засудили до покарання у вигляді позбавлення волі загальним терміном 14 років і шість місяців, за статтями:

  •  ч. 3 ст.153 КК України, як задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, з використанням безпорадного стану потерпілої особи, вчинене щодо малолітньої особи, яке спричинило особливо тяжкі наслідки;
  •  п. 2, 10 ч. 2 ст. 115 КК України, як умисне протиправне заподіяння смерті малолітньої дитини, поєднане з насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприродним способом.

Враховуючи, що арештант перебуває у слідчому ізолятор щеі з грудня 2013-го року, він цілком може вийти на волю за рішенням суду, оскільки під слідством (безпосередньо у СІЗО) провів 7 років. До нього застосовується «закон Савченко», тому його термін перебування за гратами вже рахується як 12 років.

 

Нагадаємо, раніше  Киянка поскаржилася уряду на зґвалтування, "якого не було"

Як повідомляє портал «Знай.uа»  Розбещувач дітей поплатився життям за домагання до хлопчика, а героя-рятівника позбавили волі

Також «Знай.uа " писав, що  Убив багатодітну матір і наклав на себе руки на очах дитини: ганебний вчинок копів призвів до трагедії