До львівських працівників швидкої допомоги надійшов виклик про ознаки гострого респіраторного захворювання у пацієнта, який повернувся з Китаю.

У понеділок, 3 лютого о 23:55 місце направили бригаду швидкої допомоги. На виклик на вулицю Насипна була скерована спеціалізована бригада, яка відповідає за надання допомоги та транспортування осіб, у яких є підозра на китайський коронавірус 2019-nCoV.

До львівських медиків надійшов виклик про підозру коронавірусу


"Отже, був виклик бригади за підозрою до людей сусідів, які з інформації заявника (наразі мобільний поза зоною досяжності) недавно прибули з Китаю, але бригаду не впустили у квартиру бо нікого не було в дома щоб підтвердити чи спростувати інформацію. Самі ж медики вважають що це фейкова інформація від доброзичливих сусідів чи друзів, які викликали бригаду", написав у соціальній мережі львів'янин Ігор Зінкевич.

Скріншот


Коли бригада швидкої допомоги прибула на виклик, то він виявився неправдивим. На місце пригоди викликали наряд патрульної поліції. Варто відзначити, що відповідно до статті 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення завідома неправдивий виклик спецслужб тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков розповів Євгену Кошовому з "Кварталу 95" мерзотну історію з Маріуполя: "Вже обіср*вся" Окупанти влаштували бійню за награбоване майно: "смертю хоробрих" полягло 4 росіян, ще 10 зазнали поранень Українці знову отримали дві платіжки: у Нафтогазі пояснили споживачам в чому причина Відпустка в Єгипті скасовується: акула в Хургаді напала на туристів, дівчина залишилася без ноги та руки
Показати ще

Скірншот

Нагадаємо, уряд затвердив план запобігання занесенню і поширенню на території України нового коронавірусу з Китаю.