Міський голова Львова Андрій Садовий запросив усіх бажаючих на допрем’єрний показ вітчизняної кінокомедії «Наші котики», опублікувавши відповідний пост у своєму Іnstagram.

«Всі «Наші котики» сьогодні у Львові. Не пропустіть, вже о 19:00 допрем’єрний показ», - написав львівський мер.

Однак увагу користувачів привернув не стільки його пост, скільки присутність на відео колишньої виконуючої обов’язки міністра Охорони здоров’я України Уляни Супрун. Як відомо, українці дуже неоднозначно сприймають наслідки її діяльності у країні.

«Пані Уляна ще дасть жару», - пишуть її фанати.

Популярні новини зараз
Доведеться викласти майже 41 000 гривень: водіїв попередили, коли звичайна перевірка прав може обернутися штрафом Не пустять за кордон, відберуть авто та заборонять полювати: які покарання загрожують боржникам аліментів Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

«Уляну за грати!!!!», - вимагають її противники.

«Супрун, коли будуть доступні ліки для дітей зі СМА (спінальною м’язовою атрофією)???», - запитує один із користувачів.

«Вона ж не є міністром здоров'я», - відповідають на гнівний коментар інші.

«Уляна Супрун, понад два роки, від липня 2016 року, є виконувачем обов’язків міністра охорони здоров’я. За цей час можна було багато зробити для порятунку дітей», - наголошує обурений коментатор.

Нагадаємо, що львівська залізниця попереджає про зміну руху електропоїздів через ремонт шляхів.