Мер Львові Андрій Садовий відсвяткував Різдво у родинному колі та привітав містян з народженням Христовим на своїй сторінці у Іnstagram.

"Перша зірка сповіщає, що Син Божий народився. Славімо ж Його! Вітаємо з Різдвом!", - написав Садовий під сімейним фото.

Фото з Іnstagram

На кадрах мер Львова відзначає Різдво за багатим столом разом із дружиною та трьома дітьми, уся родина вбрана у вишиванки з українською символікою.

Львів'яни засипали градоначальника привітаннями у відповідь.

Скріншот Іnstagram

Одна із користувачів задала мерові каверзне питання, чи святкував він католицьке Різдво 25 грудня.

"То все таки якого числа Ви святкуєте 25 чи 7. Чи двічі святкуєте Різдво", - написала львів'янка, однак її запитання залишилося без відповіді.

Нагадаємо, у Львові до приїзду міського голови Львова Андрія Садового дорогу, де проводився ремонт, показушно готують до огляду.

Як повідомляв портал Знай.uа , у Дніпрі водій перетворив маршрутку на новорічний Party Bus: як виглядає вечірка на колесах.

Також портал Знай.uа писав, що пасажири поділилися гірким досвідом користування столичної підземкою.

Популярні новини зараз
Рахунки арештують без попередження: кого торкнеться Кінець бусифікації: як змінять мобілізацію та кого торкнеться Проїзд в автобусах, тролейбусах та трамваях подорожчає: нові тарифи з 1 серпня Зростуть пенсії та соцвиплати: українцям встановлять новий прожитковий мінімум
Показати ще