У Львові жінок, які вийшли на нічний марш заради привернення уваги громадськості до проблеми насильства, атакували чоловіки, яким такий марш виявився не до смаку. Про це повідомляє Zaxid.net.

Як повідомляється, організувала акцію "Поверни собі ніч" громадська організація "Феміністична майстерня". Подібні акції проходять по всьому світу вже більше 40 років, але в Україні тільки зараз почали звертати увагу на проблему насильства над жінками на вулицях міст. Адже для грабіжників і насильників жінки – легкі жертви, які майже напевно не зможуть дати належної відсічі.

Організація Традиція і порядок вийшла на мітинг

За проведенням маршу стежила поліція – ще раніше організація "Традиція і порядок", яка вважає себе оплотом "консервативного християнства", і виступає проти фемінізму і прав ЛГБТ, вирішила провести акцію у відповідь. Її члени заявляли, що мають намір молитися, дарувати квіти і звертати жінок на шлях істинний". Правоохоронці не дозволили членам християнської організації перешкодити маршу.

Організатори маршу стверджують, що чоловіки-"консервативні християни" вели себе агресивно і зухвало: вони закидали хода яйцями.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська винайшла машину часу і показала червону шапочку: "Мені п'ять"

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

ПриватБанк закриває відділення по всій Україні: "Викликало хвилю обурення"

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Показати ще

Нагадаємо, гільйотина та свиняча голова: українці оточили НБУ і виставили жорсткий ультиматум.

Як повідомляв портал Знай.uа, поліція жорстко розігнала мітингувальників під НБУ.

Також портал Знай.uа писав, навіщо НБУ і Рожкова придумали "легенду" з приватизації держбанків.