В суботу вранці, 23 листопада, через негоду у львівському аеропорту сталася надзвичайна ситуація.

НП у львівському аеропорту

Про це повідомили у пресслужбі Львівського аеропорту імені Данила Галицького "Львів".

Літак МАУ занесло на злітній смузі, фото: То є Львів

У повідомленні йдеться, що під час розвороту за межі злітно-посадкової смуги викотився літак авіакомпанії МАУ, який прямував до Києва (рейс PS034).

Популярні новини зараз
Росія може вдарити у люті морози: українців закликали готуватися Заберуть квартиру, машину та заблокують рахунок: ухилянтів можуть позбавити майна Навіть ВЛК не потрібно: українців поставлять на військовий облік без відвідування ТЦК Вже у лютому виплати пенсіонерам стануть більшими - додадуть 1038 грн
Показати ще

"Пасажири і багаж евакуйовані, постраждалих немає. З пасажирами працює представник авіакомпанії", –підкреслили у аеропорту.

Нагадаємо, що український лоукостер SkyUp анонсував запуск нового авіарейсу між Харковом і Львовом.

Як повідомляв портал Знай.uа, авіакомпанія-лоукостер WizzAir анонсувала новий рейс з Харкова в Будапешт.

Також Знай.uа писав про те, що нещодавно британські аналітики склали рейтинг найбільш привабливих міст для туристів своєї країни.