Розмови про те, що у Львові можуть підвищити вартість проїзду у маршрутних таксі до 8 гривень, зовсім недавно викликали обурення населення міста. Однак 14 листопада на сайті міста з’явилася електронна петиція від чоловіка, який вимагає, що проїзд коштував щонайменше 10 гривень. Про це повідомляє «Львів Майбутнього».

Це непересічна ситуація, адже про доцільність подорожчання звичайно говорять перевізники, а не пасажири. За розрахунками самих перевізників, вартість проїзду в маршрутці має складати 10 гривень, а в трамваї чи тролейбусі – 5-6 гривень.

На думку автора петиції Олега Онишкевича, варто було б регулювати вартість проїзду, зважаючи на умови у транспорті та способу оплати.

За його словами, якщо пасажир розраховується готівкою, то проїзд коштуватиме 10 гривень, якщо за допомогою електронного квитка – 8 гривень. А якщо у транспорті не працює валідатор, то 7 гривень.

Якщо у салоні не працює система опалення, то за проїзд готівкою платитимуть 10 гривень; електронним квитком – 7 гривень.

Популярні новини зараз
До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій 28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Якщо у транспорті немає ні валідаторів, ні опалення, то й за проїзд мають сплачувати не більше 5 гривень.

Петиція на сайті e-dem.in.ua/lviv

Нагадаємо, на Львівщині шкільний автобус потрапив у ДТП, багато постраждалих.

Як повідомляв портал Знай.uа, у Києві шумахер на Lexus зніс двох пішоходів.

Також портал Знай.uа писав, що у Києві на вулиці Набережно-Рибальській одна з машин перекинулася і загорілася.