У Львівську обласну лікарню закупили картоплю за завищеною ціною.

Про це повідомили "Наші гроші. Львів".

Комунальне підприємство Львівської обласної ради "Львівська обласна клінічна лікарня" за результатом відкритих торгів уклало договір на закупівлю картоплі із приватним підприємством "Товарна база". Загальна сума за картоплю становить 432 тис. грн.

Для лікарні придбали 30 тонн картоплі, відтак вартість одного кілограма становитиме 14,4 грн. Варто зазначити, що середня вартість кілограма картоплі на гуртовому ринку зараз становить 10 грн/кг, тобто понад 40% дешевше.

Львівська обласна лікарня купила дорогу картоплю


Варто відзначити, що єдиним конкурентом на торгах виступив приватний підприємець Андрій Якимець із пропозицією на 134 тис. грн дешевшою. Проте тендерний комітет відхилив учасника через відсутність банківської гарантії та низки кваліфікаційних документів.

Зазначимо, що Андрій Якимець був власником ПП "Захід інвест торг" та поручителем ПП "Агропродовольча промислова компанія", які в свою чергу вдавали фіктивну конкуренцію на торгах і отримали понад 400 тендерів від львівських бюджетників.

Нагадуємо, що за даними Держстату на Харківщині трохи збільшилися суми субсидій на оплату комунальних послуг.

Як повідомляв Знай.uа, куди полетимо: у Запоріжжі відкрили аеропорт після реконструкції.

Популярні новини зараз
На Україну чекають морози до -18 вже з 6 лютого: прогноз погоди на тиждень Експерт заявив, коли ЗСУ піде у контрнаступ: "Незабаром буде..." Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..." "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Також Знай.uа писав, в Дніпрі ціна на картоплю зрушила з мертвої точки: по чому зараз "другий хліб".