Зі Львова до теплого моря тепер можна буде дістатися за три години льоту. Угорський лоукостер Wizz Air повідомив, що запускає прямі рейси з культурної столиці України до Ларнаки на Кіпрі. Про це йдеться на офіційному сайті перевізника.

Як зазначається, рейси вже розпочато – з 28 жовтня. Вони відбуватимуться кожного понеділка та п’ятниці.

Нагадаємо, що український лоукостер SkyUp анонсував запуск нового авіарейсу між Харковом та Львовом

Як повідомляв портал Знай.ua, авіакомпанія-лоукостер WizzAir анонсувала новий рейс з Харкова до Будапешта

Також Знай.ua писав про те, що нещодавно британські аналітики склали рейтинг найпривабливіших міст для туристів своєї країни.

Популярні новини зараз
ПриватБанк без попередження блокує рахунки Терміново перевіряйте свої гаманці: Нацбанк вилучає з обігу низку купюр Ухилянтам не сховати вдома – як планують вручити повістку Мобілізація в Україні набирає обертів: кого ТЦК планують призвати у вересні
Показати ще