Влада міста Львів планує подати заявку на проведення Зимових Олімпійських ігор у 2030 році і юнацьких Зимових Олімпійських ігор у 2028 році, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Львів має намір боротися за право прийняти Олімпіаду.

"Я ... зустрічався з молодими львів'янами. Сказали просити право для Львова бути містом-господарем Зимової Олімпіади 2030 року, а в 2028 році ми готові прийняти молодіжні Зимові Олімпійські ігри. Ми почали цей процес, але війна ці потуги зупинила" - , заявив мер Львова Андрій Садовий.

Подавати заявки на право проведення Олімпійських ігор у 2030 році можна буде у 2020 році.

Бубка у свою чергу сказав, що Львів цілком міг претендувати на проведення Олімпійських ігор вже в 2022 році, "якби не війна".

Мер Львова розповів про плани на зимову Олімпіаду.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Ані Лорак вперше сказала, чому зрадила Україну і назвала війну "конфліктом": "Сиди там і не смерди" "Сопля зелена, зараз об*сцю тебе": російський вчитель поставив учня на коліна і знущався через погану поведінку Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Нагадаємо, що Олександр Гончарук відвідав Чернігівську область, де з новим керівником Митної служби Максимом Нефьодовим наробив чимало шуму.