В Любашівці на ковбасному фестивалі, який стартував серця відвідувачів підкорив незвичайний колектив.

Четверо артисток з народу, яким зараз за 80-т років, співають усе своє життя. А унікальні вони тим, що на Одещину потрапили ще у 1951 році аж з Львівщини.

Переселенці із Західної України подарували друге дихання усій Агафіїївці. Там жителі по-особливому відносять і плекають українські традиції, звичаї та культуру, а на Різдво щиро вітають земляків вертепом.

Назви в художнього колективу, немає. Учасниці кажуть, співають вдома, коли ходять одна до одної в гості. Мають в репертуарі багато пісень, дуже цінують українське слово.

Популярні новини зараз
Електроенергія може подорожчати до 10-12 грн: хто має платити більше Зробіть запаси їжі та не ігноруйте тривоги: киян закликали готуватись до найгіршого Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично Ризик вручення повісток - мінімальний: чоловікам назвали "найбезпечніші" години, коли ТЦК не проводить рейди
Показати ще

Нагадаємо, KAZKA змусила "плакати" не тільки Україну: улюбленці Нікітіна встановили нечуваний рекорд у Росії, подробиці

Як повідомляв раніше Знай.ua, донька скандального Добкіна змусить українців кинути пити: "Спорт, баня і прогулянки"

Також Знай.ua писав про те, що головне за ніч: Зеленський і формула Штайнмаєра, протест на Майдані та прослуховування нардепів