З 17 по 27 жовтня у Львові проходитиме III Міжнародний конкурс молодих скрипалів.
Олег Криса, який збирає раз на три роки збирає десятки талановитих скрипалів розповів, що цьогоріч до участі у змаганні за гран-прі допущено 39 учасників з 19 країн.

Він пояснив, що есперти з комісії прослуховували декілька разів надіслані матеріали, аби з 60 поданих заявок відібрати претендентів на участь у конкурсі.

"Досить сильні і потужні скрипалі. Не хочу ображати учасників перших двох змагань, але рівень виконавської майстерності молодих музикантів значно зріс. Після незалежного оцінювання до І туру допущено 39 учасників, які представляють 19 країн світу", - розповів Криса.

Олег Криса

Даний конкурс започаткував Олег Криса - всесвітньо відомий український скрипаль. Який є і педагогом і почесним професором Львівської національної музичної академії ім. Миколи Лисенка, професором Eastman School of Music і Manhattan School of Music (США), почесним членом Японської струнної асоціації викладачів.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський поділився планом Б на випадок його вбивства: "Ми готові" Бундестаг на чолі з Шольцом заблокував поставку Україні 100 БМП Marder - німецькі ЗМІ Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи" Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах"
Показати ще

Нагадаємо, що "Не стало Людини з великої літери": Дніпро прощається з відомим музикантом, - пішов молодим

Як повідомляв Знай.uа, у загибелі Кобзона виявили містичний слід циганки.

Знай.uа писав, що у Франції помер філософ і письменник Мішель Серр.