На Львіщині сталась моторошна дорожньо-транспортна пригода за участі радянського автомобіля та автобуса, переповненого іноземними туристами.

Трагедія сталася 13 жовтня близько 17:00 на трасі Львів-Луцьк.

Про це повідомляють у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Поблизу села Вузлове Радехівського району Львівської області зазнали зіткнення автомобіль "ВАЗ-2109" та туристичний автобус, у якому перебували 38 туристів з Білорусі.

Популярні новини зараз
Передбачення, від якого холоне кров: "Китайський Нострадамус" розповів, що станеться у 2025 році Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано Комуналка стане безкоштовною: кому з українців спишуть усі нарахування за послуги ЖКГ "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Як стало відомо, 30-річний кермач автівки, що мешкав у селі Бабичі Радехівського району, втратив контроль та вилетів на зустрічну смугу руху, де скоїв маневр, внаслідок якого зіштовхнувся із туристичним автобусом "Iveko", яким керував громадянин Республіки Білорусь.

Внаслідок зіткнення водій легковика отримав травми, несумісні з життям, та загинув на місці. Усі, хто перебував у автобусі, не постраждали. Через пошкодження туристичного транспортного засобу громадян Білорусі відправили до місця призначення іншими автобусами перевізника.

Наразі співробітники поліції встановлюють обставини події.

Нагадаємо, що у Києві сталася масштабна ДТП, переповнена маршрутка протаранила стовп.

Як повідомляв портал Знай.ua, чотириразового олімпійського чемпіона з ковзанярського спорту Свена Крамера збила машина.

Також Знай.ua писав про те, що у результаті ДТП постраждалі отримали численні травми, один – загинув