На вулиці Дорошенка 2 у Львові готель все ж таки збудують. Але влда міста поствила забудовнику єдину, але дуже вагому умову: провести міжнародний конкурс на визначення фасаду забудови.

Про це сьогодні оголосили на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради. На проведенняміжнародного архітектурного конкурсу владні органи мають намір виділити 50 тисяч доларів.

Забудовник, Григорій Козловський, на вимогу виконкому погодився. Окрім того, він прокоментував, що у місті має вже давно працювати спеціальна команда, яка буде вирішувати, як має виглядати новобудова для кращої естетичної гармонії на вулицях міста.

Популярні новини зараз

Щаслива наречена проковтнула просто на весіллі, подруги допомогли: гарячі фото

Ісус виглядав не так, як всі вважали: археологи знайшли портрет і зруйнували стереотип, фото

Гряде похолодання і сніг: синоптики закликали українців прощатися з літньою погодою

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

"Це нормально, коли у міста є пропозиція зробити міжнародний конкурс. Хоча я не вважаю, що наші архітектори є гірші, ніж за кордоном. Хочуть міжнародний конкурс – оголошуємо міжнародний. Премію, думаю, ми достатньо хорошу озвучили. Мені як забудівельнику, розумієте, не хочеться сперечатись, який фасад мав бути – зелений, фіолетовий чи цегляний. Напевно, це має місто вирішувати. Це нормальний процес",- говорить Григорій Козловський.

За планом, готель має бути висотою 22 метри. Забудовник запевняє, що всі документи щодо запланованого будівництва знаходяться в повному порядку. Торги розпочнуться орієнтовно через 3-6 місяців.

Нагадаємо, що невдовзі слідство має торкнутися діяльності мера та його оточення

Як повідомляв портал Знай.ua,  Павло Фукс проходить у справі про шахрайство в особливо великому розмірі

Також Знай.ua писав про лізингову програму житла, яка повинна з'явитися вже в цьому році