День народження заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка розпочався зі щирих та не дуже привітань від колег-депутатів, які зібрались на засідання. А на порядку денному стояло звільнення іменинника, за яке і проголосували обранці області.

46 депутатів Львівської облради проголосували за зняття з посади заступника голови Володимира Гірняка, якому сьогодні виповнилося 42 роки. За підрахунками лічильної комісії один бюлетень визнали недійсним, тому до уваги взяли 45 голосів.

Депутати фракції ВО "Свобода", як і більшість депутатів від "Самопомочі", "Народного контролю" та "Громадянської позиції", висуванцем якої був В.Гірняк, взагалі не брали участі у голосуванні, хоча й були присутніми у залі.

Популярні новини зараз
Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" В Україні очікується кардинальна зміна погоди: прогноз на 6 жовтня неабияк здивує Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом
Показати ще

Після рішення про дострокове припинення повноважень Володимира Гірняка депутати відправились на технічну перерву, після якої перейшли зо вирішення питання про звільнення першого заступника голови облради Андрія Білоуса.

Нагадаємо, що спікер Верховної Ради 9-го скликання Дмитро Разумков заявив, що вибори на окупованих Росією територіях Донецької та Луганської областей можуть проводитися виключно за українським законодавством.

Як повідомляв портал Знай.ua, незважаючи на 3-місячну перерву, пленарне засідання так і не відбулося

Також Знай.ua писав про те, що мер Києва Віталій Кличко висловив обурення