30 вересня прес-служба Держкомтелерадіо розповіла про підприємця, який замішаний у пропаганді російськомовної літератури. Чоловік реалізовував книжки російського походження у книгарні, яка розташована на проспекті Свободи, 6 у центрі Львова.

Розповсюдження літератури із країни-агресора вів львівський підприємець Ростислав Касіян.

Як повідомляють у прес-службі, 25 вересня співробітники Держкомтелерадіо з відповідної подачі Служби Безпеки України виявили та вилучили з книгарні літературу, на продаж якої власник не мав дозволів.

Популярні новини зараз

Обов'язкова вакцинація торкнеться не тільки вчителів і чиновників: Віктор Ляшко погодив новий список

"Покажіть оригінал": Надя Савченко пояснила на камеру, чому "підробила" ковід-сертифікати

Коли і навіщо українці знову переведуть годинник на "зимовий" час: західні регіони можуть постраждати

Наталя Могилевська показала, яка з неї "господиня": павуки на люстрі і павутина по кутах

Показати ще

"Адміністративно-господарські санкції застосовано до суб’єкта господарювання (ФОП) Ростислава Касіяна. Книжки, які розповсюджувалися без дозвільних документів, вилучено з обігу, а на підприємця накладено адміністративно-господарський штраф у розмірі 41 тис. 730 грн",- наголосили у прес-службі Держкомтелерадіо.

За ввезення російської літератури без дозволів на підприємців складають штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожен випадок розповсюдження (якщо це сталося вперше). За кожен наступний випадок штраф зростає до 50 мінімальних зарплат.30 вересня.

Нагадаємо, що лідер "Вагоновожатых" Антон Слєпаков пояснив, чому в новому альбомі "Референс" з'явилася нетипова для гурту українська мова.

Як повідомляв портал Знай.ua, невзоров сказав, якою ціною Путін "захистив росіян" на Донбасі

Також Знай.ua писав про те, що у Львові виготовили туристичні вказівники з невірним перекладом на англійську мову