Сьогодні нарешті сталася радісна длі всіх львів'ян подія: до міста повернувся звільнений 7 вересня з російського полону моряка Андрія Оприска. Його урочисто зустріли у Львові рідні, журналісти та представники місцевої влади.

Андрій Оприско повернувся на Україну ще 7 вересня у рамках прграми обміну полоненими разом із 23 звільненими українськими моряками.

25 листопада 2018 року, російські військові кораблі напали на три українські катери в Керченській протоці, коли ті прямували на місце постійної дислокації в Бердянськ. Усіх українців разом із мотористом-електриком МБАК "Вишгород" Андрієм Оприском взяли в полон.

Популярні новини зараз

Життя маленької українки повисло на волосині, батьки благають про допомогу: "Врятуйте нашу Вікусю"

У Харкові подружка Зайцевої злетіла з моста у воду - "осідлала" плаваючу машину, благаючи про порятунок

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Показати ще

Андрій Оприско родом зі села Надітичі Миколаївського району. "Я думаю, що на моєму місці кожен мужчина поступив би так само. Я нарешті вдома. Підтримку там відчували. Але листи приходили із запізненням, і то не від рідних, а від інших людей. Лютневі листи прийшли десь в серпні. Але ми не зламались. Вони хотіли того, але ми їм на зло спортом займались. Ми знали, чого вони від нас чекали і робили все навпаки", розповів звільнений моряк.

Заступник міського голови Андрій Москаленко подякував Андрію Оприску за мужність та запропонував зайти до мерії Львова на каву.

Нагадаємо, що міністр пояснив, чому формула обміну утримуваними особами "всіх на всіх" не є життєздатною

Як повідомляв портал Знай.ua,  Андрій Богдан пояснив, чому команді Зеленського вдалося здійснити довгоочікуваний обмін полоненими

Також Знай.ua писав про те, що вирвані з путінських катівень в'язні Кремля отримали нові документи