Літо ніяк не впустить осінь на поріг Львова, тож, радійте, містяни, і сьогодні сонячним променям, які настирливо зазиратимуть у ваші помешкання.

11 вересня очікується сонячна погода по всій області. Мешканці Львівщини спокійно можуть працювати на своїх обійстях, не одягаючи теплих светрів.

Температура повітря вночі триматиметься на позначцці у плюс 14-15 градусів Цельсія. Небо буде зоряним та безхмарним. Зранку сонце підніметься над горизонтом та протягом дня нагріє область до 24 градусів вище нуля.

11 вересня жодної хмаринки над Галичиною ви не побачите.

Вітер протягом дня очікується незначний,- 2 метри за секунду, змінних напрямків.

11 вересня церква вшановує пам'ять Іоанна Хрестителя, який був обезголовлений. Крім того, не можна в руки ніж брати – це, згідно з прикметами, на превеликий жаль. Саме Іоанн вважається найближчим попередником Христа. Він не тільки зміг передбачити його появу, але також і хрестив самого Ісуса у водах річки Йордан, коли той зустрівся з ним вперше. В Євангелії від Матвія написано про те, що Іоанн Предтеча загинув мученицькою смертю.

Якщо на Івана журавлі на південь полетіли, то зима, за прикметами, буде ранньою.

Лебедя побачити в небі – до снігу, а гусака – до дощу.

Нагадаємо, що погода в Україні у середу, 11 вересня, буде під впливом двох потужних антициклонів, які прийдуть до країни зі сходу і заходу. 

Як повідомляв портал Знай.ua, початок робочого тижня, згідно з прогнозом, погода в Україні очікується ще практично літньою.

Також Знай.ua писав про те, що у Сполучених Штатах Америки тисячі тарантулів-канібалів готуються приступити до своїх шлюбних танців, щоб знайти свою "другу половинку".