2 вересня у центрі Львова на проспекті Свободи на лавці померла людина. Нею виявився заслужений діяч науки та техніки України Григорій Башнянин.

Як повідомлялося раніше, чоловіку стало погано на вулиці і він впав та вдарився головою. На місці працювали правоохоронці.

Григорій Іванович Башнянин працював завідувачем кафедри теоретичної та прикладної економіки Львівського торговельно-економічного університету. Також він був доктором економічних наук, професором університету. За своє життя встиг написати більше тисячі наукових праць.

Популярні новини зараз

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Інформація про смерть професора Григорія Башнянина була розміщена на сайті Львівського торговельно-економічного університету.

"На 69-му році пішов з життя Заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки Львівського торговельно-економічного університету - вчений, педагог, науковець, колега. Добрі справи, зроблені Григорієм Івановичем, допомогли у житті і професійному зростанні багатьом людям – студентам, викладачам, науковцям і практикам. Вічна пам'ять. Велика вдячність від колективу Університету за роки плідної співпраці!",- повідомляє сайт університету.

Нагадаємо, що у середу, 4 вересня, Львів'яни прийшли провести в останню путь 21-річного бійця Богдана Ховалка, який напередодні загинув у зоні ООС.

Як повідомляв портал Знай.ua, легенду радянського кіно Валентина Гафта паралізувало після інсульту. На даний момент стан актора залишається важким.

Також Знай.ua писав про те, що на початку вересня пішов з життя фізик Мойсей Каганов