Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

На Львівщині бракує грошей для виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ. Але сума заборгованості помітно скорочується з кожним місяцем.

Станом на 1 серпня 2019 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам становила 48,3 млн грн. Це на 40,8% (на 33,3 млн грн) менше відносно 1 липня 2019 року та на 36,1% (на 27,3 млн грн) − відносно 1 січня 2019 року.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Ані Лорак вперше сказала, чому зрадила Україну і назвала війну "конфліктом": "Сиди там і не смерди" По 16 тисяч в одні руки: хто з українців може отримати допомогу Ольга Сумська знищила Фаріон, яка звинуватила маріупольців у знищенні свого міста: "Людина має відповідати"
Показати ще

Таку інформацію подає прес-служба Головного управління статистики у Львівській області.

Заборгованість зменшилася у підприємствах добувної промисловості (порівняно з 1 липня 2019 – у 4,3 раза), а також у закладах охорони здоров'я (на 16,1%).

"Найбільше зростання суми заборгованості з виплати заробітної плати порівняно з 1 липня 2019 року допустили підприємства переробної промисловості (на 0,7 млн грн) та сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (на 0,4 млн грн)",- повідомляють статисти.

За територіальним розподілом найбільші обсяги боргів були у Львові (20,0 млн грн), Сокальському районі (9,4 млн грн), Жидачівському районі (6,6 млн грн) та Червонограді (4,4 млн грн).

Нагадаємо, що новий прем'єр-міністр України Олексій Гончарук задекларував 1851000 гривень доходу за 2018.

Як повідомляв портал Знай.ua, міністри за президента Володимира Зеленського навіть не всі мають власні автомобілі.

Також Знай.ua писав про те, що експерти відзначають здорожчання вартості житла у Харкові на 15 відсотків