Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

У місті Лева давно планують ввести електронний квиток для громадського транспорту. Аленебайдужі львів'яни стурбовані затримкою нововведення і висловлюють занепокоєння з цього приводу.

Так, на своїй сторінці у Фейсбук колишній директор "Львіватодору" Олег Береза написав, що затримка, певно, пов'язана із втратою інтересу банкірів ЄБРР до Львова через руйнування ділових зв'язків з ними чиновниками.

Олег Береза припустив, що місцеві чиновники внесли зміни у звіт консультанта для проведення сумнівної схеми впровадження.

Популярні новини зараз
Штраф від 2550 до 3400 гривень: не всім українцям можна носити цей одяг Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

Також екс-директор написав: "Вся ця ганьба з публічними звинуваченнями партнерів негативно позначається на міжнародному діловому рейтингу нашого міста. Відкритість і прозорість, що робить неможливим корупційну складову а також ефективність роботи — це ті основні принципи, якими керуються міжнародні фінансові організації. Андрій Білий, запевняю Вас, банк — не та установа, яка може бути зацікавлена у затягуванні процесу."

Він також наголосив, що на всіх етапах проекту не має бути й натяку на "інтерес" до незаконної наживи.

Нагадаємо, що у Єгипті запрацював трамвай, який був зроблений на українському підприємстві

Як повідомляв портал Знай.ua, у листопаді 2018 у київському комунальному транспорті в тестовому режимі ввели е-квиток.

Також Знай.ua писав про те, що час розробити нові маршрути з Дніпра на Азовське море. Рух дорогою по запорізькій дамбі обмежено, через ремонтні роботи.