У Льавів'ян свої популярні імена та свої тенденції. Управління статистики у Львівській області оприлюднило найпопулярніші імена, які обирають батьки новонародженим. Дані за січень-квітень 2019 року.

Уже другий рік поспіль серед імен для хлопчиків перше місце займає Матвій. До найпопулярніших також увійшли: Максим, Данило, Артем, Олександр, Давид, Владислав, Марко, Дем’ян, Денис, Тимофій, Юрій, Богдан, Роман, Андрій.

Якщо ж серед дівчаток найчастіше минулого року займало ім'я Софія, зараз воно на другій сходинці. Анна - найпопулярніше ім'я для дівчаток у львів'ян.

Популярні новини зараз
Організатор п'яних вечірок щасливий, що став популярним: "В 19 років твій *бальник знає вся країна" "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити
Показати ще

Також до топ-15 увійшли імена: Вікторія, Анастасія, Вероніка, Соломія, Яна, Єва, Злата, Дарина, Марія, Марта, Діана, Емілія, Мілана.

Нагадаємо, що статистика стверджує, що жінки Львівщини вступають до шлюбу значно раніше, ніж чоловіки.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", на початок липня 2019 року в Києві змінилися розміри зарплатні.

Також портал "Знай.uа" писав, що показник кількості молоді на Львівщині знижується.