Як було відомо раніше, 12 липня, близько 2-ї ночі 43-річний водій автомобіля "Опель Омега" на автодорозі "Київ-Чоп" наїхав на велосипедиста, постраждалий помер на місці події.

Правоохоронці встановили особцу загиблого. Ним виявився 36-річний мешканець одного з сіл Бродівського району. Також удалося встановити, що потерпілий за кілька годин до ДТП викрав велосипед у мешканця іншого села на Бродівщині. З місця автопригоди вилучили також інші викрадені речі.

Нагадаємо, що учора ввечері на харківській вулиці Холодногорській водій легковика збив пішохода, повідомляє портал “Город Х”.

Як повідомляв портал Знай.uа, 15-річна львів'янка постраждала внаслідок ДТП.

Популярні новини зараз
ТЦК оновили списки: кого з чоловіків не чіпатимуть до кінця літа У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних Гороскоп на тиждень 30 червня-5 липня для всіх знаків Зодіаку: напад на Раків, таємниці Овнів та байдужість Риб Пахатимемо до самої старості: влада хоче відправити на роботу пенсіонерів і людей з інвалідністю
Показати ще

Також портал Знай.uа писав, що упродовж однієї доби на Львівщині зафіксовано 71 ДТП.