Любомира Манзій, директор департаменту освіти та науки в Львівській області, інформує про готовність шкіл зустріти першокласників відповідно до умов, передбачених Новою українською школою.

Майже 69 мільйонів гривень отрималь школи Львівщини для оновлення. У школи, станом на 1 липня, уже закуплено необхідних товарів майже на 16 мільйонів. На разі закупили значну кількість дидактичних матеріалів, майже 14 тисяч нових парт та комп'ютерне обладнання.

Любомира зазначає, що цього року на Львівщині до першого класу підуть близько 30 тисяч школярів і 50% з них уже забезпечені новими партами. Також директорка департаменту проінформувала, як розділили бюджет: 10% бюджету - для районних шкіл, міста обласного значення отримують 30%, а 28 мільйонів піде на спільне фінансування.

Популярні новини зараз
Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Окупанти зайняли Світлодарськ: вивісили ганчірку та перевіряють документи Провели в останній політ: військові льотчики ЗСУ героїчно загинули, завдавши серйозного удару ворогу Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Нагадаємо, що у Львові вже стартувала щорічна благодійна акція "Шкільний портфелик".

Як повідомляв портал "Знай.ua", що Рада ухвалила закон про середню освіту: що зміниться для школярів та вчителів.

Також портал "Знай.ua" писав, що в Україні хочуть заборонити репетиторство: міністр розкрила деталі.