Нещодавно у райцентрі Сокаль на Львівщині, увечері з вікна четвертого поверху багатоповерхівки впав малюк. Дитина 2016 року народження.

Зараз постраждалий знаходиться в реанімаційному відділенні Львівської дитячої клінічної лікарні у дуже важкому стані.

Причини падіння та де в цей момент знаходилися батьки не повідомляються. Правоохоронці встановлюють усі обставини події

Нагадаємо, що раніше на одному з перехресть Харкова зіштовхнулись легковик та позашляховик.

Популярні новини зараз
Бусифікація та силова мобілізація ухилянтів: українцям пояснили повноваження ТЦК ПриватБанк блокує карти: яка операція може залишити без доступу до коштів Зимова тисяча 2025: хто залишиться без грошей і чому держава може обійти вас стороною Такі перекази банк не помічає: експерт порадив, як обійти блокування карток
Показати ще

Раніше портал Знай.ua повідомляв про те, що водіїв позбавлятимуть прав за станом здоров'я.

Також Знай.ua розповідав про те, що страшна ДТП сталася вчора, 7 липня на Львівщині, унаслідок чого загинув молодий хлопець.