Уже 4-й день Шевченківський район Львова страждає від ненормального водопостачання. Воду або повністю вимикають, або ж тиск занадто слабкий і не доходить до дев’ятого поверху. Крім цього, з 4 липня ще й розпочалися значні проблеми з електропостачанням.

Про це повідомили на сторінці Facebook ГО «Варта 1». Самі ж служби не дають жителям нормального пояснення причин, аргументують лише, що "приєднюють комунікації до нової будови на Малоголосківській".

Жителі обурені і планують уже сьогодні пікетувати водоканал, підготували проект ухвали «Про звіт керівника ЛКП «Львівводоканал», схоже, на 11 липня на пленарне засідання сесії міської ради, він буде дуже доречним», – також заначили в соціальній мережі.

Популярні новини зараз
Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Нагадаємо, у Києві цілий район міста залишиться без водопостачання.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, у Дніпрі деякі вулиці залишаться без водопостачання.

Також портал "Знай.uа" писав, що 10 вулиць Львова залишаються без водопостачання.