Авіокомпанія "Azur Air" відтепер здійснюватиме регулярні рейси зі Львова до турецького Бодрума.

Раніше авіакомпанія здійснювала лише чартерні та сезонні рейси у вівторок та п’ятницю. Тепер літатиме тричі на тиждень. Дозвіл отримали з 1 липня на необмежений термін.

Нагадуємо, що прикордонники міжнародного аеропорту "Бориспіль" більше доби протримали в "мавпятнику" туриста з Пакистану.

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що перша леді України вразила Канаду двома кардинально різними образами.

Популярні новини зараз
"Атакуватимуть житлові будинки": росія розпочала новий етап війни проти України В школах пропонують запровадити нові правила: за що суворо каратимуть Пенсію можна законно збільшити: про який трюк не розповідають пенсіонерам Світло вимикають, а платіжка не зменшується: чому неможливо зекономити під час відключень
Показати ще

Також “Знай.ua” повідомляв, що українська дзюдоїстка Дар'я Білодід, чемпіонка світу та Європи, чемпіонка Європейських ігор-2019, зі своєю подругою, гандболісткою Марією Сухий, відпочиває в Туреччині.