Одразу 39 випускників на Львівщині здали ЗНО на відмінно, повідомляє портал “Depo.ua” з посиланням на очільницю департамента освіти Львівської обласної адміністрації Любомиру Мандзій.

Серед цих відмінників двоє отримали відмінний бал одразу з двох предметів. Найбільша кількість відмінних оцінок була отримана на іспитах з математики — 14 випускників, друге місце посідає хімія, яку на відмінно здали восьмеро учнів, а на третьому місці — українська мова, за іспит з якої відмінні оцінки отримали шість випускників. Лише на одного відмінника їй поступилась англійська мова (5 оцінок), по троє випускників отримали відмінний бал з історії та біології. Ще двое випускників отримали найвищій бал на ЗНО з фізики.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про те, що чимала кількість українських випускників не здала ЗНО з тих чи інших предметів.

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що змінились порядок та дати проведення творчих конкурсів на вступ до вишів на відповідні спеціальності.

Популярні новини зараз
Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" 28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я
Показати ще

Також “Знай.ua” повідомляв про те, що з’явилась інформація щодо мінімальних балів ЗНО, необхідних для вступу до вишів.