Одразу 39 випускників на Львівщині здали ЗНО на відмінно, повідомляє портал “Depo.ua” з посиланням на очільницю департамента освіти Львівської обласної адміністрації Любомиру Мандзій.

Серед цих відмінників двоє отримали відмінний бал одразу з двох предметів. Найбільша кількість відмінних оцінок була отримана на іспитах з математики — 14 випускників, друге місце посідає хімія, яку на відмінно здали восьмеро учнів, а на третьому місці — українська мова, за іспит з якої відмінні оцінки отримали шість випускників. Лише на одного відмінника їй поступилась англійська мова (5 оцінок), по троє випускників отримали відмінний бал з історії та біології. Ще двое випускників отримали найвищій бал на ЗНО з фізики.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про те, що чимала кількість українських випускників не здала ЗНО з тих чи інших предметів.

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що змінились порядок та дати проведення творчих конкурсів на вступ до вишів на відповідні спеціальності.

Популярні новини зараз
Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників Пенсіонерам пообіцяли спеціальні надбавки: виживати стане простіше, але не всім Українців змусять підписати договір: кого скоро торкнеться
Показати ще

Також “Знай.ua” повідомляв про те, що з’явилась інформація щодо мінімальних балів ЗНО, необхідних для вступу до вишів.