У рейсовому автобусі, який здійснює перевезення пасажирів від райцентру Пустомити до Львова, 7 січня сталася бійка, причиною якої стала класична музика. Пасажира не вдовольнила якість виконання фуги на органі, запевняють соцмережі.

Свідки стверджують, що 37-річному пасажиру не до смаку була органна фуга до мажор композитора Дітріха Букстехуде, а точніше – якість її виконання. Водій та пасажири вважали, що фуга виконана досить пристойно, у той час як пасажир стверджував, що тональність не та.

За словами пасажирів, водій не вперше розважає публіку класичними мелодіями, і більшості вони до смаку. Чоловік, якому не сподобалася органна фуга, швидше за все, перебував на підпитку, припускають очевидці.

Сварка між водієм та пасажиром переросла в бійку, внаслідок якої останній опинився у лікарні із діагнозом «струс мозку». За його словами, у автобусі він не лаявся, а чемно висловив своє незадоволення неякісним виконанням класичного твору.

Правоохоронці, які нібито прибули на місце події, щоб утихомирити розбишак, попередили зачинщика бійки про можливі наслідки його поведінки. Водій із пошкодженою рукою не зміг далі продовжувати виконання своїх обов’язків, тож пасажирів пересадили до іншого автобуса.

Популярные статьи сейчас
Гороскоп на неделю с 6 по 12 февраля для всех знаков Зодиака: Водолеи отдохнут на всю, а Девы продвинуться по каръере Не делайте пюре и не жарьте: как вкусно и быстро приготовить картошку, которую вы точно никогда не пробовали Никогда не смогут "играть на 2 фронта": женские имена, обладательницы которых не пойдут на измену Десять лет тюрьмы и 50 тысяч гривен штрафа: самые жесткие наказания, которые могут заработать украинские водители
Показать еще