Поки українці долають фінансові труднощі, мобільний оператор Vodafone вирішив підняти тарифи й категорично відмовився від пільгових пропозицій для малозахищених верств населення. Жодних знижок для пенсіонерів, багаторічних абонентів чи переселенців — компанія обрала жорсткий курс на оптимізацію витрат за рахунок клієнтів.

Масове обурення користувачів почалося після публікації Vodafone у соцмережах. Один із клієнтів поцікавився, чому немає тарифів без інтернету або спеціальних знижок для пенсіонерів. Відповідь оператора була невтішною: акції нараховуються випадково, а підтримка мережі стала надто дорогою через війну та зростання цін на електроенергію.

Vodafone. Фото: Youtube
Vodafone. Фото: Youtube

"Наші витрати значно зросли через необхідність закупівлі додаткового обладнання та підтримку мережі в складних умовах війни. Тому ми змушені підвищувати тарифи", — заявили представники Vodafone.

Найдешевший тариф тепер коштує 270 гривень за чотири тижні. Це майже подвійно більше, ніж спеціальна пропозиція для пенсіонерів від "Київстару", яка становить 140 гривень.

Популярні новини зараз
Вже наближається до Землі: вчені підозрюють, що це не просто космічний камінь, а зонд від позаземної цивілізації Кінець війни в Україні до 31 грудня 2025 року: найпотужніший прогноз, який змінює все Реєстрація почалася: українці отримають по 3600 гривень щомісяця Перекази на картку: змусять платити податки навіть за членів родини
Показати ще

Vodafone. Фото: Youtube
Vodafone. Фото: Youtube

Чи не єдиною порадою від Vodafone було стежити за випадковими акційними пропозиціями, які формуються автоматично.

"Лояльність і багаторічне користування послугами нічого не значать для оператора. Рятуйся, як можеш", — скаржаться обурені клієнти в коментарях.

Нагадаємо, Київстар заохочує нових клієнтів дешевими тарифами: чи не забули про "старих"

Раніше ми розповідали, що Lifecell змушує обирати новий тариф: кого це стосується

Також, мобільним операторам готують масшатабні зміни: зв'язок не покращиться