Усім нам відміряно різний проміжок життя, в якому ми хочемо встигнути максимально все.

Звичайно, на це впливає і місце проживання, і якість, і спосіб життя. Але, як з'ясувалося, впливає і знак Зодіаку. Це не лише якості характерів, а й статистика.

Гороскоп, знаки Зодіаку, зображення: Pinterest
Гороскоп, знаки Зодіаку, зображення: Pinterest

Астрологи з'ясували, представники яких знаків Зодіаку рідко доживають до глибокої старості.

На першому місці знаходяться Риби. На думку фахівців, вони є найболючішими серед усіх. Насамперед це пов'язано з їхньою схильністю вигадувати собі хвороби. Варто відзначити, що Риби страждають не лише від фізичних, а й від психічних недуг.

Популярні новини зараз
Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом Покровська батьківська субота 30 вересня: що заборонено цього дня і що робити, якщо не можете піти до церкви До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Друге місце дісталося Стрільцям. Звичайно, вони дуже люблять жити життя бурхливо. Особливо це притаманно молодим Стрільцям. Вони часто зловживають алкоголем та нікотином. Ще вони дуже часто переїдають, що призводить до ожиріння, яке явно не додає роки життя.

На третьому місці опинилися Скорпіони. Вони відомі своєю надмірною емоційністю. Скорпіони занадто часто випромінюють злість, агресію та зневіру. Це може спровокувати низку психосоматичних захворювань. Експерти наголошують, що Скорпіони вкрай складно піддаються лікуванню.

Гороскоп, знаки Зодіаку, зображення: Pinterest
Гороскоп, знаки Зодіаку, зображення: Pinterest

Нагадаємо про гороскоп на серпень-2023 для всіх знаків Зодіаку: чому Рибам не можна працювати, як Терези втратять все і навіщо Ракам окуляри.

Раніше ми повідомляли про Ведичний гороскоп щасливчиків на серпень-2023 – знайдіть себе.

Також стало відомо, що на роботу як на свято: знаки Зодіаку, які завжди готові закрутити офісний роман.