Для всіх наших дорогих читачів, які під час походу до магазину чи ринку уважно стежать за цінами на головні продукти харчування, є кілька важливих новин. Справа в тому, що великі українські мережі супермаркетів оновили ціни на огірки, помідори та цибулю.

Варто відразу відзначити, що ціни на ці овочі різко змінилися, деякі сорти знизилися майже наполовину.

Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від аналітиків економічного порталу Minfin.

Овочі та фрукти, скріншот: YouTube
Овочі та фрукти, скріншот: YouTube

Вартість огірків

Середня вартість у липні становила 37,66 грн/кг, а на початку серпня вже 19,99 грн/кг, за даними Novus. Гладкі огірки знизилися у ціні з липневих 37,32 грн/кг до 21,90 грн/кг у Metro. Колючі огірки в Megamarket трохи подорожчали з 32,17 грн/кг до 33,90 грн/кг.

Популярні новини зараз
Мізерні пенсії стануть ще меншими: у кого ПФУ може забрати частину виплат "Укрзалізниця" змінила серйозне правило – потрібно знати про це заздалегідь Як зменшити платіжку за світло, користуючись бойлером – українцям дали дієві поради Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Вартість коротколодні змінилася з 29,86 грн/кг до 22,80 грн/кг. Також трохи знизилася вартість тепличних – з 29,59 грн/кг у липні до 21,90 грн/кг у серпні.

Ціни на огірки, скріншот: Minfin
Ціни на огірки, скріншот: Minfin

Вартість помідорів

Середній цінник на червоні помідори становитиме у липні 61,31 грн/кг, проте вже у перші дні серпня опустився до 51,49 грн/кг. Причому найдешевше їх можна знайти у Varus – 41,90 грн/кг.

Рожеві помідори значно подешевшали. У липні вартість у середньому становила 74,40 грн/кг, а у серпні вже 43,13 грн/кг. Найвигідніша пропозиція діє у Novus – 38,99 грн/кг.

Помідори Вершки стали майже наполовину дешевшими – замість 80,18 грн/кг покупці заплатять у середньому 44,27 грн/кг.

Ціни на помідори, скріншот: Minfin
Ціни на помідори, скріншот: Minfin

Вартість цибулі

Біла цибуля за місяць майже не змінилася в ціні - зі 112,12 грн/кг цінник спустили до 106,00 грн/кг в Auchan. Вартість цибулі досягала 51,80 грн/кг у липні, а цього місяця - 26,40 грн/кг, причому в Ашані - по 17,90 грн/кг.

Купити молоду цибулю в липні можна було в середньому по 33,15 грн/кг, натомість тепер середня ціна – 17,89 грн/кг.

Ціни на цибулю, скріншот: Minfin
Ціни на цибулю, скріншот: Minfin

Нагадаємо, ціни на огірки, перець та баклажани у серпні: скільки українцям доведеться віддати в супермаркетах за сезонні овочі.

Раніше повідомлялося, що без корвалолу на ціни не поглянеш: популярні м'ясні продукти стають для українців розкішшю.

Також, дефіциту боялися, але "пронесло": в Україні стрімко впали ціни на борщовий набір через надлишок овочів.