Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які під час походу до магазину чи ринку уважно стежать за цінами на головні продукти харчування, з'явилися дуже важливі новини. Справа в тому, що великі українські супермаркети відновили ціни на сезонні овочі.

Варто відзначити одразу, що експерти помітили зниження цін практично на 50% на такі овочі, як цибуля, морква та капуста. Ціни впали за рахунок масового надходження на ринки продукції від українських виробників.

Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від аналітиків економічного порталу Minfin.

Овочі в супермаркеті, скріншот: YouTube
Овочі в супермаркеті, скріншот: YouTube

Вартість цибулі

Найпомітніше за місяць подешевшала цибуля ріпчаста – з 51,80 грн./кг до 26,40 грн./кг, а також цибуля ріпчаста молода – з 33,15 грн./кг до 17,89 грн./кг.

Популярні новини зараз
"Брати на поруки головного злодія країни": українці звинувачують Юрія Горбунова у продажності Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен
Показати ще

Не так суттєво знизилися ціни на білу цибулю – з 112,12 грн./кг до 106,00 грн./кг, та синю цибулю – з 57,42 грн./кг до 45,45 грн./кг.

Ціни на цибулю, скріншот: Minfin
Ціни на цибулю, скріншот: Minfin

Вартість моркви

У супермаркетах вартість цього овоча у серпні порівняно з липнем знизилася більш ніж удвічі – з 49,76 грн/кг до 23,33 грн/кг. Також більш ніж удвічі подешевшала молода морква – з 47,41 грн./кг до 20,69 грн./кг.

Ціни на моркву, скріншот: Minfin
Ціни на моркву, скріншот: Minfin

Вартість капусти

У 3-4 рази знизилися ціни на капусту. Молода за місяць подешевшала з 28,21 грн/кг до 11,55 грн/кг, а білокачанна – з 44,48 грн/кг до 11,37 грн/кг.

Ціни на капусту, скріншот: Minfin
Ціни на капусту, скріншот: Minfin

Нагадаємо, дефіциту боялися, але "пронесло": в Україні стрімко впали ціни на борщовий набір через надлишок овочів.

Раніше повідомлялося, ціни на цукор можуть підскочити щонайменше на 20% вже цієї осені: українцям назвали причини.

Також, які ціни на овочі українці побачать ближче до осені: експерт попередив про неминуче.