Внутрішні переселенці, бізнес яких постраждав від повномасштабного вторгнення, можуть отримати грант від міжнародної організації Help – Hilfe zur Selbsthilfe. Заявки будуть приймати до 15 серпня.

бізнес
бізнес

Про це повідомляє Міністерство реінтеграції.

Хто може отримати грошовий грант

Подати заявку на отримання грошового гранту можуть підприємці, що постраждали від бойових дій, з Києва та Київської, Житомирської, Чернігівської областей, а також підприємці з числа ВПО (за наявності довідки), які переїхали до Києва та Київської області.

Складання бізнес плану - це початковий етап формування  власного бізнесу
Будь який бізнес треба починати з планування, gauragorsk

Популярні новини зараз
Українці можуть отримати 900 грн державної допомоги: платитимуть до 20-го числа Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ Покровська батьківська субота: що потрібно обов'язково принести до церкви "Дуже багато брехні...": мольфар прозрів і розповів, коли українські захисники вийдуть до моря
Показати ще

В організації Help Hilfe zur Selbsthilfe повідомили, що перевагу надаватимуть таким категоріям:

  • жінки-підприємці, зокрема, які стали главою сім'ї у зв'язку з військовою службою чоловіка, його пораненням, перебуванням у полоні чи загибеллю;
  • домогосподарства з дітьми, людьми похилого віку та людьми з інвалідністю.

Українки підприємиці. Фото: Youtube
Українки підприємиці. Фото: Youtube

У першу чергу фінансова допомога надаватиметься власникам крафтових (наприклад, столярство, бджільництво, виготовлення прикрас) та сервісних (прибирання та догляд за будинками, ландшафтні послуги, персональні тренування тощо) бізнесів, щоб вони швидше могли відновити свою роботу та працювати на благо української економіки.

У рамках бюджету проекту планують виділити 325 грантів вартістю 2700 євро у національній валюті України кожен.

бізнес в Україні, фото Pxhere
бізнес в Україні, фото Pxhere

Подати заявку для участі можна до 15 серпня.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українським біженцям вже скасовують виплати в Європі: нібито "порушують правила", але це неправда.

Також наш портал інформував, мешканцям трьох областей виплатять допомогу: хто може отримати до 26 400 гривень.

Крім того, ми писали, продукти харчування, гігієнічні засоби, одяг та постільна білизна: українцям нададуть безкоштовну допомогу.