Міжнародна організація United for Ukraine відновлює програму підтримки біженці із України. Завдяки її підтримці компанія Airbnb надає житло українським родинам з дітьми у Європі, які втікли від війни.

Українські біженці, фото nashemisto
Українські біженці, фото nashemisto

Программа допомоги українцям буде діяти до 31 грудня 2023.

Заявки на тимчасове житло в Європі можна подавати через платформу, але діють певні умови:

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще
  • Житло надається лише сім'ям з дітьми.
  • Протягом перебування допускається проживання від 7 до 30 днів.
  • Програма доступна лише для осіб, які раніше не скористалися послугами United for Ukraine.

Біженці. Фото скрін з Youtube
Біженці. Фото скрін з Youtube

Подати заявку на безкоштовне тимчасове житло у Європі можна на платформі UFU у розділі "Знайти тимчасове житло" за посиланням в шапці профілю.

Для отримання безкоштовного розміщення, біженці повинні надати необхідну інформацію про те, кому, де і на який період часу потрібне житло.

Українські біженці. Фото: скрін youtube
Українські біженці. Фото: скрін youtube

Також важливим є підтвердження того, що родина покинула Україну через війну і знаходиться у складних життєвих обставинах.

Особі, яка має намір звернутися за безкоштовним прихистком, необхідно мати при собі український паспорт, дозвіл на роботу або посвідку на проживання в Україні.

Ще одним важливим критерієм є наявність штампа у паспорті, який підтверджує, що родина покинула Україну після 24 лютого 2022 року.

Нагадаємо, біженцям вже скасовують виплати в Європі: нібито "порушують правила", але це неправда

Раніше ми писали про те, що українців, які дали притулок переселенцям, порадували приємною новиною: отримають вже цього тижня.

Як повідомляв Знай.ua, поляки дарують українцям квартири: пощастило поки що тільки біженцям