"Нафтогаз" попередив споживачів про можливі проблеми з платіжками. Кому і чому доведеться поморочитися, пояснили на офіційній сторінці газопостачальної компанії в соціальній мережі facebook.

У "Нафтогазі" заявили, що споживачі самі можуть додати собі зайвого клопоту. Стосується це тих, хто забув або з якоїсь іншої причини не вчасно передав показники газових лічильників.

"Нафтогаз". Фото: скрін youtube
"Нафтогаз". Фото: скрін youtube

У компанії зазначили, що вести облік спожитого газу потрібно всім клієнтам і навіть тим, хто не проживає у будинку та не користується блакитним паливом. Ігноруючи цю вимогу, кожен клієнт підвищує шанси отримати платіжку з неправильними нарахуваннями.

"Потрібно продублювати попередні цифри. Якщо цього не зробити, оператори ГРМ (міськ- або облгаз) можуть нарахувати спожитого газу на основі "планового щомісячного об’єму споживання". Але при передачі фактичних показань лічильника дані можуть бути скориговані", - попередили споживачів.

Популярні новини зараз
Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

"Нафтогаз". Фото: скрін youtube
"Нафтогаз". Фото: скрін youtube

Слід зазначити, що споживачі нерідко скаржаться, що місяцями що неспроможні довести відсутність заборгованості, тому, щоб уникнути не потрібної мороки, краще не забувати знімати показники лічильника.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, "Нафтогаз" розповів, що робити, якщо оплата за газ зарахувалася на помилковий особовий рахунок: інструкція.

Також наш портал інформував, українці скаржаться на затримку паперових платіжок від "Нафтогазу": як отримати рахунок, не чекаючи листоноші.

Крім того, ми писали, до 10 гривень за куб: скільки українці будуть віддавати за газ у серпні, постачальники показали ціни.