Для наших читачів, які стосуються отримання пенсійних виплат, є важливі новини. У березні пройшла масштабна індексація пенсійних виплат, близько 10 млн громадян отримали надбавки, проте "молоді пенсіонери" не потрапили під цю процедуру.

Про те, чому так сталося розповіли представники прес-служби Пенсійного фонду України.

Пенсіонери, скріншот: YouTube
Пенсіонери, скріншот: YouTube

Повідомляється, що за індексації пенсій з 1 березня цього року враховано показник середньої заробітної плати – 7405,03 грн.

"Пенсії, призначені за зверненнями, що надійшли у 2020 – 2022 роках, з 1 березня 2023 року не підвищуються, оскільки при призначенні вони обчислені з урахуванням показників середньої заробітної плати (7763,17 грн, 9118,81 грн, 10846,3) яких перевищує розмір показника середньої заробітної плати, що склався під час індексації", - зазначили у Пенсійному фонді.

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня ПриватБанк звернувся з важливим попередженням: можна втратити всі гроші Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Пенсіонери, скріншот: YouTube
Пенсіонери, скріншот: YouTube

Водночас, постановою Уряду від 24.02.2023 № 168 "Про індексацію пенсійних та страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш уразливих верств населення у 2023 році" передбачено, що до таких пенсій встановлюється щомісячна доплата у розмірі 10.

Тож "молоді пенсіонери" отримали доплату у розмірі 100 гривень.

Нагадаємо, кому відмовлять у субсидії у 2023 році: частина українців може залишитися без допомоги.

Раніше повідомлялося, що Кабмін придумав нову соцпослугу для українців з важкою ситуацією, але грошей не дадуть.

Також, на 25-30%: в Україні можуть суттєво підвищити ціни на електроенергію, але споживачі їх "не потягнуть".