Стало відомо про те, яких правил потрібно дотримуватися українських водіїв на дорогах, коли погодні умови є досить небезпечними. Йдеться про туман, і експерти дали кілька порад.

Про це повідомила прес-служба патрульної поліції Дніпропетровської області у своєму офіційному Telegram - каналі.

Непрості погодні умови завжди є сильним випробуванням для водіїв, особливо у зимовий період. Потрібно бути особливо пильними і уважно стежити за обстановкою на дорогах.

Насамперед потрібно знизити швидкість, і вона повинна бути як мінімум удвічі меншою, ніж сама довжина видимої дороги. Умовно, якщо видимість становить 40 метрів, то швидкість їзди має бути трохи більше 20 кілометрів на годину.

Популярні новини зараз
Мізерні пенсії стануть ще меншими: у кого ПФУ може забрати частину виплат "Укрзалізниця" змінила серйозне правило – потрібно знати про це заздалегідь Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Як зменшити платіжку за світло, користуючись бойлером – українцям дали дієві поради
Показати ще

Друга порада українським водіям полягає у тому, щоб їздити спокійно. Це не час для того, щоб показувати свої вміння та здібності обганяти. Не забуваємо про дистанцію, і чим вона буде вищою, тим буде краще.

Туман, скріншот відео
Туман, скріншот відео

Далі необхідно відзначити себе – для цього потрібно увімкнути ближнє світло фар. Ідеальною буде наявність протитуманок, але за умови, що вони правильно встановлені та відрегульовані. Ці прості правила допоможуть зберегти можливе життя не лише вам, а й іншим учасникам дорожнього руху. Важливо взимку дотримуватися абсолютно всіх правил, тому що зайві проблеми в такий складний час нікому не потрібні.

Туман / фото: Znaj.ua
Туман / фото: Znaj.ua

Нагадаємо, що на щастя українців: всупереч прогнозам експертів деякі продукти впали в ціні

Раніше повідомлялося, що хороша можливість купити не лише "ластівку": в Україні впали ціни на вживані автомобілі

Також, космічні ціни змусять кинути палити: в Україні можуть додатково підвищити акциз на цигарки