Загадковий користувач TikTok, який стверджує, що він "мандрівник у часі з 2671", заявив, що "найбільша подія в історії" відбудеться на Католицьке Різдво 2022 року.

Іно Аларік, який публікує повідомлення під ім'ям користувача @radianttimetraveller, залучив понад 26 000 передплатників у додатку, публікуючи попередження про передбачувані майбутні події.

Творець раніше попереджав про планети-близнюки Землі, інопланетних відвідувачів і навіть портали, що відкриваються в інші виміри.

Але тепер користувач TikTok благає своїх передплатників сприймати їх всерйоз, оскільки вони стверджують, що Різдво 2022 стане найбільшою подією в історії.

Він стверджує, що це відбудеться на Різдво, але не надав контексту про те, що може статися, що викликало у фанів скептицизм у розділі коментарів.

Популярні новини зараз
Опалювальний сезон 2023-2024: коли він стартує і скільки триватиме Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Пророцтво мандрівника в часі, кадр відео
Пророцтво мандрівника в часі, кадр відео

Один користувач сказав: "Ви повинні точно сказати нам, що станеться. Інакше ви витрачаєте наш час".

Інший саркастично додав: "Я теж мандрівник у часі і знаю, що це за подія… Різдво".

Третій прокоментував: "Йому потрібно більше, ніж просто сказати, коли настане Різдво, щоб ми йому повірили".

@radianttimetraveler

Who would like to go? #fyp #foryou #radianttime #timetravel #timetraveler #viral #xyzbca #theory #conspiracy

♬ Unheard Sparks - Eno Alaric

Однак інші користувачі відгукнулися на коментарі, стверджуючи, що вірять Іно, оскільки один користувач написав: "Правда незаперечна".

Інший додав: "Я маю почати і підготуватися до того, що має статися. Сподіваюся, нічого поганого! Дякую за інформацію".

Нагадаємо, коли почнеться Третя світова війна, тлумачення пророцтв Нострадамуса і Ванги: "Триватиме 27 років".

Раніше ми повідомляли про фіналістів ЧС-2022: "живий Нострадамус" назвав збірні, які зможуть взяти кубок і попередив про літаки, що падають.