Відома українська акторка, зірка "Жіночого кварталу" Анна Саліванчук, яка нещодавно запропонувала дорослим людям брати приклад із діток, вирішила поділитися своїми враженнями щодо передчасного новорічного настрою. Виявляється, на думку Ганни, поки що зарано думати про свята і вбирати вуличні заклади.

На цей раз Анна Саліванчук показала себе серед новорічних прикрас, які вона помітила в українській столиці.

Про це стало відомо завдяки новій серії Stories Анни Саліванчук у мережі Instagram.

Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram
Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram

"Ні, ну це вже все. Новий рік? Ялинки? Ви подивіться, ну як так можна? Рано ще!", - заявила Анна Саліванчук у своєму новому відео, яке опублікувала в історіях.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Ані Лорак вперше сказала, чому зрадила Україну і назвала війну "конфліктом": "Сиди там і не смерди" Головне за ніч, 26 березня: заборона TikTok в Україні, російське минуле Лободи та випробування для нас вже на порозі Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня
Показати ще

Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram
Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram

Можливо, люди просто втомилися від постійного негативу та всіма силами намагаються знайти "світло"? Однак ми не будемо сперечатися і нагадаємо, що до Нового року справді ще кілька місяців.

Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram
Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram

Можна помітити, що Анна Саліванчук прогулялася одним із київських магазинів в елегантному вбранні, також можна побачити, що артистка обрала для прогулянки сумочку "Louis Vuitton", а також чорний акуратний беретик, її строгий образ доповнило чорне напівпальто.

Нагадаємо, зірка "Жіночого кварталу" Анна Саліванчук залишилася на весь день вдома з дітьми, і швидко про це пошкодувала: "Погляньте, що він накоїв".

Раніше повідомлялося, "Не вміють наші люди": зірка "Жіночого кварталу" Анна Саліванчук запропонувала українцям попросити щастя у Бога.

Також, "Вирішила порадувати": Анна Саліванчук граційно попрацювала з ложкою, аж слинки потекли.