Українська співачка Оля Цибульська зізналася, що зрозуміла, якою є її завдання як артистки.

Виступаючи перед українцями Оля Цибульська усвідомила своє призначення та вирішила поділитися своїми думками з шанувальниками. Вона розмістила на своїй сторінці в Instagram уривок з виступу, на якому написала свої думки.

Оля Цибульська. Фото: instagram.com/cybulskaya/
Оля Цибульська. Фото: instagram.com/cybulskaya/

Я відчуваю, що моє завдання, як артистки - говорити і співати українською мовою так, щоб біля мене людям біля мене прагнулось це робити з такою ж любов'ю і точно так само. Бо всім у кого є душа хочеться долучитися до прекрасного. А прекраснішого за Україну і українського - я не знаю. Перемога близько. Бо світло сильніше темряви. Бо ЗСУ - неймовірна сила і гордість. - прокоментувала співачка свій виступ.

Оля Цибульська. Фото: instagram.com/cybulskaya/
Оля Цибульська. Фото: instagram.com/cybulskaya/

Популярні новини зараз
Король Чарльз III вирішив відзначати Різдво по новому: Меган Маркл та принц Гаррі вже відмовилися Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Також співачка подякувала всім, хто приходить на її концерти, адже заради цих миттєвосей співачка викладається на повну.

Вчора був дуже теплий і чесний благодійний концерт на підтримку дітей, що постраждали від війни в окупації. - написала артистка.

У коментарях щиро подякували Олі за її чарівну мову, та шалений вайб, яким ділиться співачка на концертах.

"Олічка, ви супер, дякую, що наше сонечко козачка взяли", "Єдина і неповторна", "І у вас це виходить!", "Дякую, що Ви така Є", "Мое сонячне кохання, Україна, в моєму серці назавжди залишиться і буде, як і ти маленька чарівна принцеса", "Ти диво", - написали у коментарях

Коментарі. Фото: instagram.com/cybulskaya/
Коментарі. Фото: instagram.com/cybulskaya/

Нагадаємо, ми писали, що Оля Цибульська зачепили за живе дітками, показавши ще не поранений Харків.

Як повідомляв "Знай.ua" Оля Цибульська згадала, як з Горбуновим та Павліком виконували важливу місію.

Також "Знай.ua" інформував, що Оля Цибульська заговорила про проблеми та захотіла знову повернутися у шкільні роки.