Україна переживає дуже складні часи війни, яку почала росія на чолі з володимиром путіним. У такий час дуже допомагають молитви і після того, що творять росіяни з нашим мирним населенням, залишається тільки молитися Богові і вірити у краще.

Зараз ми поділимося з вами дуже могутньою молитвою, слова якої можуть створити справжнє диво.

Бо читаючи її, можна впоратися з будь-яким болем, що слід робити на самоті, на колінах і при запалених свічках. Думати під час молитви потрібно про щось добре і світле, зберігаючи в душі лише доброту та любов. Не просіть у Бога чогось, що може нашкодити якійсь людині, і не бажайте нікому зла.

Молитва. Фото: Галерея Київ. Чудотворна ікона
Молитва. Фото: Галерея Київ. Чудотворна ікона
Молитва. Фото: Галерея Київ. Чудотворна ікона

"Господи! Боже милостивий!
Нехай святиться Ім'я Твоє на Небесах і на Землі. Від краю і до краю Всесвіту! Господи! Зміцни сили в протистоянні сил мороку,
щоб не тільки протистояти йому, а й очищати землю-матінку
від цього сміття. Навчи відокремлювати благо від зла і перебувати в спокої та твердості духа, щоб гідно творити між людьми волю Твою.
Зміцни сили братів і сестер моїх як близьких, так і невідомих мені. Хай побачать вони справжню славу Твою і сповняться любові в своєму серці.
Та долають перешкоди темні у русі на шляху до Світла.
І нехай простягнуть одна одній руки свої і віддадуть безмірно тепло душі.
Господи! Хай станеться воля Твоя! І буде на землі єдиний народ,
люблячий матір свою – природу, возз'єднаний з Тобою любов'ю
своєю і йде шляхом істинного духовного розвитку, спираючись на
останній заповіт Твій.

Молитва у церкві, кадр з відео
Молитва у церкві, кадр з відео

Популярні новини зараз
Андрій Єрмак передбачив ситуацію на фронті в найближчі кілька місяців, Україна має час до зими Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу Дзідзьо приділив особливу увагу Пономарьову у його день народження, а Зібров та Цибульська підтримали: "Обіймаю, Саня" Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

Також є дуже потужні слова, які все ж таки варто розділити на ранок і вечір. Наприклад, до заходу сонця краще прочитати такі рядки.

"Благослови, Господи, на діяння дня прийдешнього, і нехай будуть ... зустрінуті труднощі його як і личить тим, хто йде під світлом Твоїм."

А ось увечері:

"Поповни, Господи, втрачені сили на благо, щоб підготуватися до зустрічі дня майбутнього. Амінь."

Нагадаємо про Успінськмй пост у 2022 році : як допомогти Україні перемогти шляхом спілкування з Богом, що можна їсти в цей період.

Раніше ми повідомляли про найголовніші молитви за покійних : як допомогти дітям, батькам, бабусям та дідусям, які покинули нас.